HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nové Město nad Metují - HC Krkonoše 2:3

V Novém Městě byla pátá třída o branku lepší

28.11.2012
Kluci měli za úkol v pohodě vyhrát. Jenomže i žena může chlapům dát pořádně zabrat. Toto utkání toho bylo jasným důkazem, neboť brankářka domácích v bráně čarovala. Krkonošští body nakonec zachránili tři minuty před koncem.
14., neděle 25.11.2012,
Nové Město nad Metují
2:3
Suchánek, Střelková - Jarolímek, Netolický, Kubasa, Mach, Hrčka, Zelený, Chmelař, Horák, Čtvrtečka, Matějka, Rydlo, Peňáz, Matyáš, Frinta, Rücker
Borovski - Mlčák, Křížek, Perička, Štembera, Haas, Šlaicher, Fiala, Stříbrný, Henych, Kroh, Chlouda, Šubrt, Vaněk, Bílek, Rada
Třetiny: 1:1, 1:0, 0:1  Branky: Haas, Chlouda, Mlčák
S očekáváním snadného zápasu proti "papírově" slabému soupeři nastoupili krkonošští hráči na led v Novém Městě. V brance soupeře ale nastoupila brankářka ročníku 1999 a dala hostům pěkně zabrat. vedení 2:0 krkonošští neudrželi a do třetí třetiny napjatého zápasu se šlo za stavu 2:2. v 57. minutě zachránili krkonošští dva body, ale za utrápenou výhru 3:2 si pochvalu od trenéra rozhodně nevysloužili.