HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml.Boleslav - HC Krkonoše 5:4

V Mladé Boleslavi šesťáci bohužel prohráli o gól

05.12.2012
Se silným soupeřem a na jejich ledě hráli kluci ze šestky. Utkání bylo vyrovnané. Body do tabulky si však připisují domácí.
18.kolo, sobota 1.12.2012, 10:00
Ml.Boleslav
5:4
Rylych, Tvrz,Mrkus, Dragněv, Vácha, Černý, Grusz, Hypša, Lhota, Šimáček, Kaltounková, Kolner, Hrdý, Šišma, Říha, Kubart, Bartoň
Mikšík, Pluháček,Junek, Lanta, Husár, Mikysa, Moravec, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Rychlovský, Soukup, Šír, Teuber, Kahl
Třetiny: 2:1, 3:2, 0:1   Branky a nahrávky: Teuber (Šír), Šír, Rychlovský (Šír), Matloch
V Boleslavi jsme odehráli jeden z našich nejlepších zápasů. Hráli jsme srdíčkem a bylo vidět, že se rveme o každý puk. Přestože v první třetině jsme hned ve druhé minutě inkasovali gól, nezlomilo nás to a soupeři jsme během další minuty odpověděli naší brankou. A v podobném duchu byl celý zápas. Bohužel nakonec štěstí přálo více boleslavským a my jsme odjížděli domů bez bodů.