HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nové Město nad Metují 12:1

Úspěšný víkend páté třídy

31.01.2013
Po výhře nad týmem z Poděbrad si pátá třída poradila také s Novým Městem.
24.kolo, neděle 27.1.2013, 10:30
12:1
Nové Město nad Metují
Borovski, Holubec - Fiala, Haas, Henych, Chlouda, Kroh, Křížek, Mlčák, Perička, Stříbrný, Stříbrná, Šlaicher, Štembera, Šubrt,
Suchánek, Střelková - Jarolímek, Netolický, Hrčka, Zelený, Chmelař, Horák, Matějka, Holenda, Matyáš, Rydlo, Frinta, Kalynyč
Třetiny: 2:0,1:0,9:1  Branky a nahrávky:Šlaicher 3x, Haas 2x, Fiala 2x, Mlčák 2x, Šubrt, Stříbrná, Kroh .
I v druhém zápase během dvou dnů podali hráči Krkonoš spolehlivý výkon. Jedinou překážkou proti soupeři z Nového Města byla brankářka ročníku 1999, která pokryla neuvěřitelné množství střel a předvedla spoustu výborných zákroků. První branka do sítě hostů padla se štěstím odrazem od břevna ve 12. minutě. Díky neustálému tlaku domácích se podařilo do konce druhé třetiny vstřelit další dvě branky. Další tři góly v první půlce třetí třetiny soupeře zlomily. Trenér hostů vystřídal v 52. minutě brankáře a domácí rozjeli gólovou smršť. Pět branek během pěti minut vyhnalo i druhého brankáře z branky a domácí završili své vítězství ještě jedním gólem do sítě zkušené brankářky. Hoši, děkujem.