HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jaroměř 10:2

Úspěšná sedmá třída

13.10.2014
Jana Poskerová
Po počátečním zaváhání vzali hráči sedmé třídy zápas na své hokejky a soupeře z Jaroměře rozstříleli.
4.kolo, sobota 11.10.2014, 10:30
HC Krkonoše
Jaroměř
Šubrt - Nezbeda, Vognar, Hynek, Křížek, Mlčák, Šlaicher, Henych, Kroh, Štembera, Perička, Fiala, Voděrek, Bíman, Hamerský
Jelínek - Felcman, Holenda, Klemprlík, Kryštof, Matějka, Netolický, Syrovátko, Šebek, Šedivý, Šesták, Teuber
Třetiny: 3:2,1:0,6:0  Branky a nahrávky: Kroh 4x, Hynek 4x, Perička 2x
Možná trochu s obavami nastoupili krkonošští proti vyšším a starším hráčům z Jaroměře. První dvě branky inkasovali domácí již ve 4. a 5. minutě. Pak již naštěstí vzali zápas do svých rukou a do konce první třetiny dokázali dát tři góly a vedení dále jen zvyšovali. Soupeř z Jaroměře v dalších třetinách již neskóroval, což bylo i zásluhou domácího brankáře. Tak vysokou výhru nikdo nečekal, ale svým výkonem si ji domácí hráči nakonec zasloužili.