HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 7:13

Tygři z Liberce porazili 8.třídu

24.10.2013
Osmáci dvě třetiny statečně bojovali nad soupeřem z Liberce, ale posledních dvacet minut přineslo zvrat, který rozhodl o vítězství Tygrů.
9.kolo, středa 23.10.2013,
7:13
Liberec
Nosek, Kozák, Berischa, Furmánek, Jonáš, Kesner, Kynčl, Zdráhal, Poul, Šlaicher, Horák, Mistr, Síla, Karlecová, Junek, Rychlovský, Šír
Novák, Zajíček, Aubrecht, Aamec, Ira, Šuráň, Zeman, Nikolič, Vomáčka, Šafařovský, Dospěl, Škvarek, Stratílek, Liška, Bitman, Virág, Hornická, Žůrek
Třetiny: 2:3,4:3,1:7  Branky a nahrávky: Šlaicher (Síla), Síla 2 (Šír, Rychlovský), Rychlovský 2 (Šlaicher 2,Síla), Poul (Mistr, Šír), Zdráhal (Síla) .
První dvě třetiny jsme hráli krásný vyrovnaný zápas. Chvíli jsme se ujali dokonce vedení a pevně jsme věřili, že dnešní utkání si to takto udržíme až do konce.

Bohužel ve třetí třetině, jako by náš tým někdo vyměnil. Začali jsme podléhat tlaku BÍLÝCH TYGRŮ, kteří mohli konečně pořádně ukázat svoje drápy. V této dvacetiminutovce nám dokázali vstřelit 7 branek a dostali se tak rázem do vedení 13 : 7. Závěrečná třetina obrátila celý zápas a hosté si tak do Liberce odvážejí body.