HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 0:6

Tygři si pohráli s Krakonošem

07.09.2014
Do druhého zápasu nastoupili hráči 8. třídy HC Krkonoše zodpovědněji, než jako se představili v Letňanech, ale ani na domácím ledě se jim nepodařilo dát branku.
2.kolo, sobota 6.9.2014, 12:30
0:6
Liberec
Pluháček, Trejtnar, Lukeš, Lanta, Minařík, Mikysa, Bonaventura, Novák, Teuber, Soukup, Matloch, Kunert, Hynek, Vognar, Perička, Bíman, Nezbeda
Poznek, Zajíček, Šuráň, Bartoš, Adamec, Kovář, Starý, Křepelka, Dospěl, Rychlovský, Žůrek, Liška, Dupal. Matějka, Vomáčka, Virág
Třetiny: 0:1, 0:2, 0:3
Svoje první domácí utkání odehráli osmáci na ledě ve Vrchlabí. Po tristním výkony v Letňanech, předvedli krásnou první třetinu. Každý hráč se staral o svého soupeře a ti pak měli problém vstřelit branku. Za velmi dobré výkony je třeba pochválit i oba domácí brankáře. Samozřejmě, že časem docházely síly a ve třetí třetině inkasovali krkonošští najednou tři rychlé góly za sebou. Všechny byly však úplně zbytečné. Klukům se nepodařilo proměnit žádnou střelu na brankáře, takže utkání skončilo nakonec výhrou libereckých 0:6.

Fotky Petra Krause z tohoto zápasu naleznete na FB HC Stadion Vrchlabí.