HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 9:6

Tygři opět zvítězili

16.12.2013
Ani ve druhém zápase nenašli hráči 8.třídy recept na Tygry z Liberce. Snaha bez zakončení holt nestačí.
18.kolo, sobota 14.12.2013,
Liberec
9:6
Novák, Adamec, Ira, Aubrecht, Charvát, Zeman, Nikolič, Mojžíšek, Dospěl, Kotyza, Virág, Bitman, Liška, Mendl, Škvarek
Nosek, Pluháček, Síla, Berisha, Furmánek, Jonáš, Kesner, Mistr, Řehák, Kynčl, Horák, Šlaicher, Zdráhal
Třetiny: 4:1, 1:1, 4:4  Branky a nahrávky: Šlaicher 3 (Kynčl 2, Síla 3), Síla 3 (Kynčl 2) .
Úvodní část utkání patřila libereckým, protože se dostali do vedení 4:1. Zato zbylé dvě třetiny byli již velmi vyrovnané, na obou stranách padlo po 5. gólech. Na vítězství nám to však nestačilo, to bychom potřebovali proměnit ještě 4x. Skore skončilo 9:6 a body si nechali doma BÍLÍ TYGŘI.