HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebíč - HC Krkonoše 4:3sn

Třebíč opět bodovala

15.01.2015
Jana Poskerová
Z dobře rozehraného zápasu proti Třebíči si hosté z Krkonoše přivezli pouze jeden bod a to i přesto, že po většinu času vedli.
26.kolo, neděle 11.1.2015,
Třebíč
4:3sn
HC Krkonoše
Kružík, Dobrovolný - Sýkora, Trnka, Vlk, Přibyl, Dvořák, Mojdl, Nejedlý, Bíbr, Kalin, Pacatlová, Dzurňák, Mezlík, Svoboda, Pachl.
Dvořák - Jirman, Cerman, Krsek, Šlaicher, Matloch, Valášek, Řehák, Poul, Ryšavý, Vaňát, Mistr, Karlecová, Krištof, Březák.
Třetiny: 0:2,0:1,3:0  Branky a nahrávky: Vaňát, Poul, Matloch.
Poslední zápas základní části ligy byl rozehrán velice dobře již od prvních minut, kdy se nám povedlo proměnit dvě povedené akce. I soupeř měl několik pěkných akcí, ale brankář Dvořák se činil a domácím hráčům nepustil puk za svá záda. Tak se nám dařilo až do poslední části hry. Vedení bylo ztraceno po několika chybách, pár minut před koncem zápasu a již se nám nepodařilo stav zvrátit na naší stranu. Rozhodovat se muselo až z nájezdů, kde se štěstí přiklonilo k domácím. Bod za remízu je malá útěcha.