HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Hvězda Praha 3:2

Těsné vítězství osmičky

13.10.2015
Podceňovat soupeře se nemá, přesvědčili se o tom osmáci, když po první třetině prohrávali s Hvězdou. Naštěstí se jim povedl obrat a výhra, i když těsná, byla.
9.kolo, sobota 10.10.2015, 12:30
3:2
Hvězda Praha
Holubec, Borovski - Táborský, Hynek, Křížek, Šlaicher, Vognar, Kroh, Mlčák, Perička, Voděrek, Jirků, Chmelař, Fiala, Hak
Hrstka - Čáp, Skorčík, Jurda, Racek, Pérez, Šrámek, Adámek, Čermák, Hanžl, Kolluch, Krejžík
Třetiny: 0:2, 3:0, 0:0  Branky a nahrávky: Chmelař, Hynek, Vognar.
Možná očekávali krkonošští snadný zápas proti soupeři, který zatím nevybojoval ani bod. Nicméně po první třetině vedli hosté z Prahy již 2:0. Ve druhé třetině naštěstí domácí zabojovali a třemi góly obrátili zápas na svoji stranu. V poslední třetině již nikdo žádnou šanci neproměnil a 2 body zůstali po těsném vítězství v Krkonoších.