HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Letňany - HC Krkonoše 4:3

Těsná prohra v Letňanech

03.09.2015
Stejně jako 5.třída, začali také osmáci HC Krkonoše sezónu na ledě v Letňanech. Zápas byl vyrovnaný až do poslední pětiminutovky, kdy se štěstí přiklonilo na stranu domácích.
1.kolo, středa 2.9.2015,
HC Letňany
4:3
Porubský, Štěpánek - Appelt, Babovák, Liberda, Hlaváč, Krutil, Klatt, Adamec, Zrcek, Stránský, Stupka, Petr, Richtrová, Viaček
Holubec, Borovski - Táborský, Hynek, Křížek, Šlaicher, Vognar, Kroh, Mlčák, Vlková, Perička, Voděrek, Jirků, Chmelař
Třetiny: 2:1,1:0,1:2  Branky a nahrávky: Vognar 2x, Kroh .
Hned na začátku září zahájili osmáci sezónu. Na ledě Letců z Letňan se sice ve třetí minutě ujali vedení, ale náskok udrželi pouhých 5 minut. Po druhé třetině již vedli o dva góly domácí. Začátek třetí třetiny patřil krkonošským a podařilo se srovnat na 3:3. Bohužel, dva body zůstaly u domácích, kteří vybojovali vítězství brankou v 55. minutě.