HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Česká Lípa 13:0

Střelecká exhibice

20.02.2014
Jana Poskerová
Tým páté třídy si uživ vítězný víkend, v sobotu slavil vítězství a v neděli proti České Lípě si kluci trénovali střelecký um.
9.kolo, neděle 16.2.2014,
HC Krkonoše
Česká Lípa
br.Nosek P.,br.Mikysa M.,Horák A.,Bílek V.,Koldovský J.Boukal J.,Jirků A.,Kolda V Vaněk P.,Háze J.,Mlejnek S.,Knutson D.,Rada M.,Chlum M.J., Mostecký J.,Kolbe P., Fiala R.
Vladimírov V. br., Končel F. br., Skalický O., Jenčovský M., Langer R., Říha P. Václavík H., Lorenz M., Fajkus A., Havel J., Sameš Z., Raab V.
Třetiny: 2:0, 3:0, 8:0  Branky a nahrávky: Rada - 3, Boukal - 1, Fiala - 3, Kolbe - 1, Háze - 1, Mostecký - 1, Bílek - 1, Chlum - 1, Jirků - 1 .
Po sobotě další skvěle zvládnuté utkání. Hra nepostrádala bojovnost a rychlost , výsledek mluví za vše. Pochvala patří všem za výborný přístup k oboum zápasům.