HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Slavia 2:6

Slávie zdolala i šesťáky

08.11.2013
Jana Poskerová
Hráči 6. třídy bohužel nedokázali pohlídat dobře rozjetý zápas proti Slávii, a tak si soupeř odvezl do Prahy všechny body.
12.kolo, středa 6.11.2013,
HC Krkonoše
Slavia
Holubec, Borovski - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Hamerský, Kroh, Holub, Stříbrný, Voděrek
Milec, Mandys - Palát, Sýkora, Kučera, Kucharčík, Němeček, Konopásek, Marek, Čapka, Brummel, Reichmann, Topol, Urych, Jaburík, Jágr, Limorovský
Třetiny: 1:0 , 0:3 , 1:5   Branky a nahrávky: Nezbeda, Henych.
Zápas proti Slavii se šesťákům moc nevydařil. V první třetině drželi se soupeřem krok, dokonce v 6. minutě bleskově využili přesilovku a ujali se vedení. Ve druhé a třetí třetině to vypadalo, že nastoupil na led jiný tým. Přihrávky končily na hokejkách soupeře, zmatky při střídání a v prvních deseti minutách druhé třetiny lovil krkonošský brankář třikrát puk za svými zády. Ve třetí třetině se již domácí nevzpamatovali a zápas skončil nejvyšší prohrou, jakou zatím letos šesťáci zaznamenali.