HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Slavia 1:4

Slávia vykradla Krkonoše

03.03.2013
Šesťáci hráli se svým soupeřem po čtyřiceti minutách 1:1. V třetí třetině ale začali úřadovat hosté, kteří vstřelili tři branky a zvrátili utkání na svoji stranu.
33.kolo, středa 27.2.2013,
1:4
Slavia
Pluháček, Mikšík, Junek, Lukeš, Mikysa, Moravec, Kahl, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Soukup, Teuber, Lanta, Perička
Švehlík, Benda, Havrda, Hovorka, Janča, Kižlin, Klapka, Křenek, Kuboš, Petrák, Střeštík, Sýkora, Tabášek, Turek
Třetiny: 0:1, 1:0, 0:3  Branky a nahrávky: Soukup (Matloch).
Hned v 01:43 minutě jsme si nešťastnou náhodou dali vlastní branku a dostali tak hosty do vedení. Tento stav trval až do 38:15 minuty, kdy se nám konečně podařilo proměnit a skore jsme vyrovnali na 1:1. Za tohoto stavu jsme odcházeli do kabiny. Do třetí třetiny jsme nastupovali s chutí zvítězit, bohužel nám nějak došly síly, čehož hosté náležitě využili a vstřelili nám další 3 branky. Body si tedy nakonec odvezli Slávisté.