HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Hvězda Praha - HC Krkonoše 1:6

Šestka zakončila sezónu výhrou

23.03.2015
Jana Poskerová
Poslední zápas zakončili šesťáci výhrou. Jejich smolná sezóna skončila, nezbývá než doufat, že ta příští pro ně bude lepší.
36.kolo, sobota 21.3.2015,
Hvězda Praha
HC Krkonoše
Náhončík, Kulich, Kalný, Hanousek, Kluch, Náhončík, Koštoval, Hynek, Adámek, Andrušenko, Šíma, Jindrák
Janků K., Mikysa M. - Cerman A., Chlum MJ., Boukal J., Jirků A., Bílek V, Horák A., Sporysch D., Mlejnek S. ,Koldovský J., Rada M., Mostecký J., Kolda V., Vaněk P. ,Háze J., Knutson D.
Třetiny: 1:3,0:1,0:2  Branky a nahrávky: Sporysch 2x, Boukal 2x, Jirků, Chlum .
Povedené utkání, kdy zřejmě vidina posledního zápasu v této sezoně vlila našim klukům do nohou energii. Na hřišti jsme byli živější a důslednější. Dík patří všem hráčům a golmanům za předvedený výkon, přejme jim plno dalších takto zvládnutých zápasů.