HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Pardubice - HC Krkonoše 11:3

Šestka z Pardubic s debaklem

11.10.2012
Šestá třída nastoupila proti týmu Pardubic. Úspěšná však nebyla, neboť hned v první třetině inkasovala 5 golů. Druhá část se skore 5:2 pro domácí byla podobná té první. Hra se vyrovnala až ve třetí třetině, která skončila nerozhodně, když si ale sečteme všechny třetiny, vychází nám prohra 3:11. Tak snad se zadaří příště.
8.kolo, středa 10.10.2012, 13:00
Pardubice
11:3
Růžička, Ryba, Matěcha, Kroužel, Voženílek, Nedělka, Hrádek, Zeman, Pavlíček, Kulhánek, Koffer, Svoboda, Václavek, Bednář, Lemberk, Rohlík
Mikšík, Junek, Lanta, Mikysa, Moravec, Kunert, Matloch, Minařík, Perička, Soukup, Šír, Teuber, Šlaicher R.
Třetiny: 5.0, 5:2, 1:1  Branky a nahrávky: Junek, Matloch (Kunert), Šlaicher (Matloch)
První třetinu jsme se trápili jak střelecky, tak bruslařsky. Zato od 25. minuty jsme se začali více prosazovat a bojovat. Poslední třetina pak byla plně vyrovnaná. Škoda jen, že jsme dokázalo, za celý zápas skorovat jen 3x, zatímco soupeř 11x.