HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 2:2

Šestka remizovala s Tygry

27.10.2013
Jana Poskerová
Šesťáci se poprvé potkali se silným soupeřem z Liberce. V kvalitním utkání dokázali uhrát zaslouženo remízu.
9.kolo, středa 23.10.2013,
HC Krkonoše
2:2
Liberec
Holubec, Vítek - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Hamerský, Kroh, Chlouda, Voděrek
Čaban, Franc - Folda, Hák, Jonák, Kollert, Moc, Pojsl, Pokorný, Pray, Starý, Strnad, Kovář, Šimánek, Kvapil, Vojtěch, Rossmy
Třetiny: 0:0,1:2,1:0  Branky a nahrávky: Nezbeda 2x .
Ve středu přijel do Vrchlabí poslední soupeř, se kterým se ještě v letošní sezoně Krkonoše neutkaly. Po celou dobu zápasu drželi krkonošští hráči s libereckými krok a hrál se pohledný hokej, přestože první branka padla až ve druhé polovině zápasu. V čase 33:33 se domácí ujali vedení. Do šaten po druhé třetině sice odcházeli s jednobrankovým vedením Bílí Tygři, ale do poslední třetiny nastoupili krkonošští s velkou bojovností, hrál se znovu pěkný hokej a jediná branka padla do sítě Liberce. Viděli jsme kvalitní utkání a remíza byla zasloužená.