HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Slavia - HC Krkonoše 9:5

Šestka prohrála na Slávii

11.01.2013
Tomáš Pavlík
Do hlavního města zajížděli kluci k dalšímu mistrovskému utkání. Domácí ovšem krkonošské nenechali čichnout k bodům a vyhráli přesvědčivě 9:5.
24.kolo, středa 9.1.2013, 15:00
Slavia
HC Krkonoše
Dusil, Šmehlík, Benda, Berek, Havrda, Holý, Hovorka, Janča, Klapka, Křenek, Kučera, Mareček, Petrák, Střeštík, Sup, Sýkora,Habánek
Kozák, Mikšík, Junek, Perička, Lukeš, Mikysa, Moravec, Lanta, Kunert, Matloch, Novák, Soukup, Šír, Rychlovský
Třetiny: 2:0, 3:3, 4:2  Branky a nahrávky: Šír (Matloch), Rychlovský 3 (Šír), Matloch (Kunert)
Hned od začátku jsme bojovali a snažili jsme se bránit naše území před neustále útočícími Slávisty. Přesto se jim podařil vstřelit nám dva góly, zatímco my jsme neproměnili ani jednou. V dalších dvaceti minutách jsme se trochu více rozstříleli a třikrát jsme proměnili, domácí nám to však vrátili a navýšili si počet gólů o další 3. Po takto vyrovnané sérii jsme odcházeli do kabiny za stavu 5:3. Třetí třetinu jsme začali úspěšně my, vyrovnali jsme během chvíle na 5:5. Bohužel nám začaly postupně docházet síly, jelikož jsme hráli oproti domácím s menším počtem hráčů. Slávistům se podařilo ještě čtyřikrát vstřelit puk do naší sítě. Ačkoliv jsme prohráli 9:5, máme dobrý pocit z toho, že jsme na ledě vydali maximum z toho, co umíme a že jsme Slávistům nedali jejich výhru jen tak zadarmo.