HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml.Boleslav 4:4

Šestka má z duelu s Mladou Boleslaví bod

26.01.2013
Před třetí částí ještě vedli domácí 4:3, ovšem v posledním dějství vstřelili hosté vyrovnávací branku a vyrovnané utkání vynesl oběma týmům po bodu.
27.kolo, středa 23.1.2013,
4:4
Ml.Boleslav
Pluháček, Kozák, Junek, Lukeš, Mikysa, Moravec, Lanta, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Soukup, Šír, Kahl
Tvrz, Dragnev, Grusz, Hrdý, Hypša, Kolner, Kubart, Lhota, Mrkus, Říha, Šimáček, Šišma, Vácha, Kaltounková, Černý, Suk
Třetiny: 3:2. 1:1, 0:1  Branky a nahrávky: Matloch 2(Šír, Junek), Šír (Kunert), Soukup (Lukeš)
Hned na začátku první třetiny jsme se ujali vedení a hra byla plně v naší režii. Ještě ve 13:25 minutě se nám podařilo proměnit a vedli jsme 2:0. Soupeř nám však v 17:54 minutě odpověděl gólem a stav se snížil na 2:1. Vedení nám netrvalo příliš dlouho, protože v čase 19:20 srovnala Boleslav skóre na 2:2. Z remízy se však hosté dlouho neradovali, neboť v čase 19:48 jsme vstřelili 3 gól. První třetina skončila v náš prospěch 3:2. Další dvacetiminutovku začali lépe hosté. Ve 22:00 minutě proměnili a stav byl srovnán na 3:3. Dále se pokračovalo ve vyrovnaném souboji. Ve 33:08 minutě jsme se opět ujali vedení a do kabiny jsme odcházeli za stavu 4:3. V závěrečné třetině byli aktivnější hosté, dokonce se jim podařilo ve 45:30 vyrovnat stav. Nám už sice docházely síly, přesto jsme bojovali až do konce. I když diváci už žádnou branku neviděli, připsali jsme si z vyrovnaného zápasu 1 bod.