HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Havlíčkův Brod - HC Krkonoše 3:5

Šesťáci vítězní

25.11.2013
Jana Poskerová
Hráči 6.třídy HC Krkonoše se v Havlíčkově Brodě nenechali zaskočit a uhájili si tři body.
14.kolo, sobota 23.11.2013,
Havlíčkův Brod
HC Krkonoše
Vacík - Matula, Kerber, Trupl, Kopic, Pártl, Fiala, Vacík, Rauš, Holenda, Horáček
Holubec, Borovski - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Hamerský, Kroh, Holub, Stříbrný, Hak
Třetiny: 2:1 , 0:3 , 1:1  Branky a nahrávky: Hynek 3x, Nezbeda, Haas .
Důležité body si přivezli šesťáci z Havlíčkova Brodu. Přesto, že domácí vstřelili dva góly v rozmezí 9 vteřin v sedmé minutě utkání, Krkonoše se vzchopili, do konce první třetiny dokázali snížit na jednobrankový rozdíl a třemi góly ve druhé třetině získali dvoubrankové vedení. Rebelové zápas zdramatizovali svou třetí brankou ve 45. minutě, ale hosté své vítězství uhájili a výhru zpečetili gólem do prázdné branky při power-play soupeře. Škoda nešťastného naražení a zlomené klíční kosti Martina Henycha v první třetině utkání.