HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 7:2

Šesťáci v předposledním duelu padli v Liberci

05.03.2013
Do hlavního města libereckého kraje odjeli kluci z šestky na utkání s Bílými tygry. Utkání v klidu zvládli domácí, kteří zvítězili rozdílem pěti branek.
34.kolo, sobota 2.3.2013, 10:00
Liberec
7:2
Pozner, Žilka, Straka, Dupal, Helcl, Liška, Nikolič, Virág, Vomáčka, Bartoš, Šuráň, Havlíček, Škvarek, Křepelka
Kozák, Mikšík, Junek, Mikysa, Moravec, Kahl, Kunert, Matloch, Novák,Soukup, Teuber, Lanta, Šír
Třetiny: 2:0, 4:2, 1:0  Branky a nahrávky: Šír (Teuber, Mikysa), Matloch (Kahl).
Zápas byl plně v režii Bílých Tygrů, kteří nám hned v čase 01:55 vstřelili branku. My jsme odpověděli až ve 33. minutě a 40. minutě. To byly z naší strany však jediné góly, které jsme dali. Do konce zápasu se nám již nepo- dařilo dostat puk do branky domácích. Pomalé bruslení, málo střel a špatné přihrávky, to vše přispělo k prohře našeho týmu v Liberci.