HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Slavia - HC Krkonoše 1:3

Šesťáci porazili Slávii

06.01.2014
Jana Poskerová
Šesťáci zahájili nový rok výhrou nad Slávií.
21.kolo, sobota 4.1.2014,
Slavia
HC Krkonoše
Milec - Palát, Sýkora, Kučera, kucharčík, Němeček, Konopásek, Bartoníček, Limanovský, Brummel, Jágr, Topol, Urych, Labuzík, Kubánek, Reichmann
Holubec, Šubrt - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Nezbeda, Vognar, Hynek, Mlčák, Kroh, Stříbrný, Křížek, Fiala, hak, Voděrek
Třetiny: 0:1,0:2,1:0  Branky a nahrávky:Hynek 2x, Haas .
Smolnou sérii prohraných zápasů ukončili šesťáci až v novém roce na ledě silného soupeře z Prahy. Rychlý gól ve třetí minutě možná domácí trochu překvapil a i přesto, že šance na vyrovnání byly, hosté vedení udrželi. Důležitým momentem byla neproměněná přesilovka 5 na 3 pro domácí celek na konci první třetiny, která trvala skoro jednu a půl minuty. Tříbrankové vedení po druhé třetině již hosté uhájili a na jejich vítězství již nic nezměnila ani jedna branka domácích v poslední třetině. Velmi dobrý výkon krkonošského gólmana a proměňování šancí, kterých nebylo zdaleka tolik jako v jiných zápasech přineslo hostům cenné vítězství.