HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml.Boleslav - HC Krkonoše 0:4

Šestá třída ve svém úvodním vystoupení vyloupila Mladou Boleslav

17.09.2013
Tomáš Pavlík
Všechny mládežnické kategorie postupně vstupují do soutěžního ročníku 2013/14. Tentokrát to byli kluci ze šesté třídy, kteří vezou jednoznačnou výhru 4:0 z Mladé Boleslavi.
1.kolo, sobota 14.9.2013,
Ml.Boleslav
HC Krkonoše
Krinwald, Tumliř - Balák, Bartoň, Bittner, Dlask, Filip, Hašl. Hašlar, Moc, Šima, Vlad, Hložek, Holoubek, Horák, Kohut, Mazancová
Holubec, Šubrt - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Nezbeda, Vognar, Hynek, Mlčák, Křížek, Kroh, Chlouda, Fiala, Hamerský
Třetiny: 0:2, 0:2, 0:0  Branky: Haas 2, Henych, Kroh.
Velmi dobře vstoupili šesťáci do nové soutěžní sezony. Tým Krkonoš, posílený hostujícími hráči ze Dvora Králové, nezaváhal a na ledě kvalitního soupeře z Mladé Boleslavi vybojoval jednoznačné vítězství. Pochvalu zaslouží krkonošský brankář, který udržel až do konce zápasu čisté konto.