HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Pardubice - HC Krkonoše 5:2

Šestá třída prohrála v Pardubicích

24.01.2013
Tomáš Pavlík
Kluci odehráli vyrovnané utkání, ovšem domácí dokázali proměnit více šancí a Krkonoše tedy odjely s prázdnou.
26.kolo, sobota 19.1.2013, 11:15
HC Krkonoše
Bednář, Hrádek, Kazda, Klas, Koffer, Kroužel, Kulhánek, Lašák, Lemberk, Matěcha, Obr, Pavlíček, Pejzl, Rohlík, Růžička, Svoboda, Vltavský, Voženílek
Pluháček, Kozák, Junek, Lukeš, Mikysa, Moravec, Lanta, Kunert, Matloch, Minařík, Novák, Soukup, Šír, Rychlovský
Třetiny: 2:0, 1:1, 2:1  Branky a nahrávky: Rychlovský (Soukup), Soukup (Rychlovský)
V Pardubicích jsme odehráli vzájemně vyrovnaný zápas. Bohužel se nám ani tady nedařilo proměňovat všechny naše šance. Do pardubické branky jsme za celý zápas dokázali vstřelit jen dva góly. Ty nám však na výhru nestačily, protože soupeři se podařilo proměnit pětkrát. Body tedy zůstaly u domácích.