HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Havlíčkův Brod 8:8

Šestá třída divoce remizovala s Havlíčkovým Brodem, utkání skončilo 8:8

09.10.2013
Tomáš Pavlík
Zápas mezi šesťáky Krkonoš a Rebelem měl zajímavý průběh. V podstatě každou chvíli byl na výši v utkání někdo jiný. Toto zajímavé klání nakonec skončilo divokým výsledkem 8:8.
5.kolo, sobota 5.10.2013,
HC Krkonoše
8:8
Havlíčkův Brod
Borovski, Šubrt - Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Štembera, Perička, Šlaicher, Haas, Henych, Fiala, Hamerský, Kroh, Voděrek, Holub, Cerman
Pazderka - Vacík, Rauš, Kerber, Horáček, Trupl, Holenda, Kopic, Pártl, Fiala, Vacík
Třetiny: 4:3 , 2:4 , 2:1  Branky a nahrávky: Šlaicher 2, Hynek 2, Haas 2, Vognar, Nezbeda.
Jako na houpačce probíhal další zápas šesťáků doma s Rebelu Z Havlíčkova Brodu. Rychlá branka hostů na začátku třetí minuty, domácí odpověděli přesně za minutu a za dalších 22 vteřin vedli 2:1. Ve vedení byli pouze 61 vteřin - vyrovnáno 2:2. Na začátku 13. minuty opět domácí ve vedení, ale pouze na 38 vteřin. Gólem v 15. minutě a hned v úvodu druhé třetiny odskočili domácí na dvoubrankové vedení. Hosté znovu bleskově odpověděli dvěma góly ve 22. minutě - vyrovnáno 5:5. Znovu se Krkonoše ujaly jednobrankového vedení, ale další dva góly zaznamenali Havlíčkobrodští a dostali se poprvé v zápase do vedení. Ve třetí třetině domácí znovu vyrovnali, ale ještě jednou se ujali vedení hosté. Bod za remízu vybojovali Krkonošští v 56. minutě, když se jim podařilo vstřelit branku ve vlastním oslabení.