HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Náchod - HC Krkonoše 4:10

Sedmičky vítězné

10.03.2014
Jana Poskerová
Disciplinovanost a týmový duch pomohli sedmičkám k výhře nad Náchodem.
13.kolo, neděle 9.3.2014,
Náchod
HC Krkonoše
Ševců, Komár, Čech, Hejzlar, Hloušek, Hnyk, Kondáš, Prouza, Brož, Červíček, Jirásek, Mach, Šimek, Štencl, Poul, Rosa
Trejtnar, Kozák, Rychlovský, Moravec, Matloch, Lukeš, Novák, Kahl, Mikysa, Minařík, Šimkovič Jan, Šír, Šimkovič Josef, Soukup, Kunert, Teuber, Lanta
Třetiny: 3:2, 1:3, 0:5  Branky a nahrávky: Teuber, Matloch (Šír, Mikysa), Rychlovský 4 (Šír 2, Matloch), Soukup (Teuber), Kahl (Minařík), Šír 2 (Mikysa) .
Zpočátku jsme hráli vzájemně velmi vyrovnané utkání. Ačkoliv jsme byli stále ve vedení, přesto nás soupeř vždy nějakým způsobem překvapil, dostal se před našeho brankáře a proměnil. V závěru druhé třetiny už to i vypadalo, že se mu podaří dokonce vyrovnat. Nakonec se štěstí přece jen přiklonilo na naší stranu a v poslední dvacetiminutovce jsme byli jednoznačně lepší my. Více jsme stříleli na bránu, výborně bránili a tím se nám také podařilo vstřelit další góly a pojistit si tak naše vedení. Soupeři jsme proměnit už nedovolili. Opět se ukázalo, že když hrajeme všichni jako jeden tým, nesólujeme a vychutnáváme si hru, že je to kombinace, která nám pomáhá vítězit. Zaslouženě jsme si dnes připsali důležité body.