HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Lomnice n./P. 5:7

Tým sedmých tříd nakonec ve vyrovnaném souboji podlehl soupeři z Lomnice.
5:7
HC Lomnice n./P.
Trejtnar, Kozák, Jirkovský, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Kahl, Bujárek, Matloch, Teuber, Soukup, Šír, Minařík, Mikysa, Moravec
Šašek, Kopecký, Zárybnická, Maťátko, Kinčl, Svoboda, Lukáč, Mach, Junek, Zárybnický, Chlumský, Pauč, Skalský, Ševců, Wydán
Třetiny: 1:2, 3:2, 1:3  Branky a nahrávky: Soukup (Šír), Šír 2 (Matloch), Šimkovič Jan (Teuber), Jirkovský (Teuber) .
Na domácím ledě ve Vrchlabí jsme hostili tým z Lomnice n.P. Po odehrání prvního buly jsme během chvíle obdrželi branku a ani se nám nechtělo věřit, že tak brzy prohráváme 0:1. Netrvalo dlouho a v čase 05:18 jsme už prohrávali o dva góly. Sice i nám se podařilo jednou proměnit, tuto třetinu jsme ale ukončili za stavu 1:2.

Ve druhé části utkání jsme dokázali vyrovnat na 2:2 a v čase 27:17 jsme se dokonce dostali i do vedení 3:2. Hosté ovšem znovu využili další své šance a v čase 31:14 to dotáhli na 3:3. Ani ne za dvě minuty se pak opět dostali do vedení 4:3. Také my jsme nezůstali pozadu a v čase 35:02 jsme vyrovnali na 4:4. Poté jsme již do konce této třetiny gól ani na jedné straně neviděli.

Začátek závěrečná části tohoto utkání byl úspěšnější pro hostující tým, který se opět dostal do vedení. Nám se však opět po 6 minutách podařilo vyrovnat na 5:5. Napínavý boj jsme bohužel nakonec prohráli, protože do konce třetiny jsme již nebodovali, zatímco lomničtí ještě 2x.