HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Jaroměř 6:4

6:4
Jaroměř
Kozák, Trejtnar, Lukeš, Moravec, Minařík, Soukup, Bonaventura, Kunert, Matloch, Šír, Rychlovský, Mikysa, Novák, Kahl, Teuber, Jirkovský, Bujárek, Lanta
Ziegler, Neužil, Sokolář, Konečný, Nymsa, Kašpar, Záliš, Krištof, Hladík, Teuber, Šebek
Třetiny: 1:2, 3:2, 2:0  Branky a nahrávky: Rychlovský 4 (Mikysa, Lukeš), Šír, Soukup .
V první třetině přálo více štěstí hostům, v čase 04:16 se jim totiž podařilo překonat našeho brankáře a ujali se tak vedení 1:0. Netrvalo dlouho a v čase 05:56 jsme prohrávali již 0:2. Snažili jsme se bojovat a ke konci této třetiny jsme snížili stav na 1:2. Začátek druhé dvacetiminutovky se vydařil nám. V čase 20:07 jsme srovnali skore na 2:2, do vedení jsme se pak dostali za čtyři minuty. Hosté nám však v zápětí odpověděli další brankou a bylo opět vyrovnáno. V poslední části utkání jsme už bodovali naštěstí pouze my a zajistili jsme si tak vítězství se skorem 6:4.