HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jaroměř - HC Krkonoše 4:2

Sedmička v Jaroměři také neúspěšná

22.10.2012
Hokejisté sedmé třídy stejně, jako páťáci jeli bojovat do Jaroměře. Utkání, ale skončilo ve prospěch domácího mužstva, při celkovém skore 4:2.
8., sobota 20.10.2012,
Jaroměř
4:2
Petira - Doležel, Pekárek, Teuber, Kábrt, Voňka, Síla, Neužil, Hladík, Faltys, Konečný, Sokolář, Hofman, Horák, Mistr
Haas - Bárta, Berisha, Furmánek, Jónáš, Karlecová, Kesner, Kynčl, Řehák, Šimkovič, Šlaicher
Třetiny: 0:1, 0:1, 4:0  Branky: Kesner, Řehák
I přes herní převahu domácích se dvě třetiny dařilo hostům zodpovědně bránit a ze dvou ojedinělých úniků vstřelit dvě branky. Bohužel ve třetí třetině došly krkonošským síly, dvakrát inkasovali a bylo vyrovnáno. V padesáté minutě se domácí ujali vedení. V 59. minutě se naskytla šance v podobě dvojnásobného vyloučení na straně Jaroměře a Krkonoše zkusili přesilovku 6 na 3, která bohužel skončila po 8 vteřinách pukem v prázdné brance hostí.