HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Opočno - HC Krkonoše 2:17

Sedmička si spravila chuť

30.10.2014
Jana Poskerová
Z Opočna si sedmáci přivezli vysokou výhru, do soupeřovy branky se trefili 17x a krkonošský Nezbeba dokonce zaznamenal dvojnásobný hattrick.
7.kolo, úterý 28.10.2014,
Opočno
HC Krkonoše
Baše - Pavlík, Peňáz, Mňuk, Matyáš, Felcman, Půlpán, Volf, Sobotka, Paštika, Vašata
Šubrt, Holubec - Křížek, Mlčák, Štembera, Perička, Nezbeda, Vognar, Hynek, Šlaicher, Henych, Kroh, Fiala, Bíman
Třetiny: 0:8,1:1,1:8  Branky a nahrávky: Nezbeda 6x, Vognar 2x, Henych 2x, Fiala 2x, Kroh 2x, Hynek, Šlaicher, Štembera.
Velmi snadný úkol čekal na krkonošské sedmáky v Opočně. Domácí nastoupili pouze s deseti hráči a od začátku bylo jasné, kdo má herní převahu. Ta přetrvávala i v druhé třetině, ale krkonošští přeci jen trochu polevili a neproměnili spoustu šancí, takže nečekaně vyrovnané skóre. V závěrečné třetině znovu popadli dech a pokračovali v tempu z první třetiny.