HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Náchod 15:5

Po prvotním zaváhání obrátili hráči 7. třídy zápas ve svůj prospěch.
15:5
Náchod
Holubec, Šubrt - Nezbeda, Vognar, Hynek, Křížek, Mlčák, Šlaicher, Henych, Kroh, Perička, Štembera, Fiala, Voděrek, Bíman
Jirman, Suchánek- Červíček, Haklička, Jirásek, Poul, Rosa, Šimek, Štencl, Káva, Kosík, Lubrt, Posnar, Svěcený, Zajíček, Obst, Šubrt, Jarolímek, Šichan
Třetiny: 4:3,3:1,8:1  Branky a nahrávky: Hynek 3x, Šlaicher 3x, Perička 2x, Nezbeda 2x, Henych 2x, Vognar 2x, Fiala .
Studenou sprchu dostali sedmáci hned na začátku utkání. Než se rozkoukali proti soupeři s výraznou výškovou převahou, prohrávali na konci 4. minuty již 2:0. Naštěstí se dostali do tempa a do konce první třetiny dokázali skóre obrátit. Na začátku druhé třetiny ještě náchodští vyrovnali na 4:4 , ale druhá polovina zápasu již byla plně v režii domácích a nakonec zaznamenali opět vysoké vítězství.