HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Náchod 2:3

Sedmička s Náchodem o gól

04.02.2014
Jana Poskerová
Až do poslední minutovky si krkonošští hráči drželi vyrovnané skore, pak se štěstí přiklonilo na stranu soupeře.
6.kolo, sobota 1.2.2014, 10:30
HC Krkonoše
Náchod
Trejtnar, Jirkovský, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Novák, Bonaventura, Matloch, Soukup, Šír, Minařík, Mikysa, Moravec, Obst, Teuber, Lanta
Ševců, Jirman, Čech, Hezlar, Hloušek, Hajk, Koudáš, Prouza, Červíček, Haklička, Jirásek, Šimek, Štencl, Poul, Rosa
Třetiny: 1:0, 0:1, 1:2  Branky a nahrávky: Soukup (Šír), Šír .
Vzájemně vyrovnané utkání jsme odehráli s HC Náchod. Obě strany si vytvořily dostatek střeleckých šancí. Štěstí se však více přiklonilo na stranu hostů, kteří se z vyrovnaného skore v čase 56:34 dostali do vedení. Do konce zápasu se pak již nic nezměnilo. Toto utkání bylo bohatší více na vyloučení u obou týmů, než na góly.