HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml.Boleslav - HC Krkonoše 4:2

Sedmička prohrála

20.02.2014
Jana Poskerová
Podcenění soupeře a vlastního výkonu stálo sedmáky body v sobotním zápase.
8.kolo, sobota 15.2.2014,
Ml.Boleslav
HC Krkonoše
Rulich, Kraj, Dragnev, Lhota, Kubart, Kollner, Šiška, Černý, Hrdý, Šimáček, Říha, Hypša, Grusz, Pospíšil, Mrilus
Trejtnar, Kozák, Bonaventura, Lukeš, Novák, Kahl, Mikysa, Moravec, Minařík, Matloch, Šír, Soukup, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Jirkovský, Bujárek
Třetiny: 2:0, 1:1, 1:1  Branky a nahrávky:Kahl 2 (Šimkovič Jan) .
K sobotnímu utkání jsme zajížděli na led do Mladé Boleslavi. Absolutně jsme vypustili první třetinu, kdy jsme si nechali vstřelit 2 góly a sami jsme nedokázali ani jednou proměnit. Boleslavští nás přebruslovali, naše rychlost na domácí tým nestačila. Nebýt našich gólmanů, utkání by pro nás skončilo daleko horším skorem, než jen prohrou 2:4. Každý odehraný zápas by měl být pro nás ponaučením, že pokud nebudeme bojovat od začátku až do konce a pokud nebudeme pracovat na fyzičce, tak nebudeme schopni vyhrávat.