HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 9:3

Sedmička neúspěšná v Liberci

10.02.2014
Jana Poskerová
Až v poslední třetině se sedmákům podařilo prolomit střelecké štěstí. Poslední dvacetiminutovka však na vyrovnání proti Liberci nestačila.
7.kolo, sobota 8.2.2014,
Liberec
9:3
HC Krkonoše
Zajíček, Žilka, Havlíček, Bartoš, Šuráň, Straka, Adamec, Dupal, Vomáčka, Virág, Matějka, Dospěl, Nikolič, Žurek, Křepelka, Škvarek
Trejtnar, Kozák, Rychlovský, Junek, Novák, Kahl, Lanta, Mikysa, Moravec, Perička, Soukup, Teuber, Matloch, Šír, Minařík, Bonaventura
Třetiny: 2:0, 4:0, 3:3  Branky a nahrávky: Teuber 2 (Moravec), Rychlovský, Rychlovský .
První i druhá třetina byla plně v režii libereckých. Ne, že bychom se nedokázali dostat před jejich bránu, ale chybělo nám zakončení. Liberecká obrana vždy dokázala zablokovat naší střelu a ušetřila tím svému brankáři dost práce. Teprve v závěru utkání jsme se více rozstříleli a dokonce se nám podařilo také třikrát proměnit. Na vítězství to ale absolutně nestačilo, protože domácí se radovali z gólů celkem devětkrát.