HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nový Bydžov 8:7

Sedmička nad Bydžovem vyhrála

07.12.2013
Zápas, ve kterém se bojovalo až do konce, předvedli hráči sedmé třídy, když o výhře rozhodli až v poslední dvouminutovce zápasu.
15.kolo, sobota 7.12.2013, 12:30
8:7
Nový Bydžov
Trejtnar, Mikšík, Jirkovský, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Kahl, Novák, Lanta, Bonaventura, Bujárek, Jansa, Teuber, Soukup, Obst
Šimbovský, Vítek, Bareš, Pluhař, vojtíšek, Tomášek, Firbacher, Pešek, Pilc, Hanuš, Hein, Svoboda, Rochl, Spejchal, Janouch, Králíček
Třetiny: 2:0, 1:2, 5:5  Branky a nahrávky: Teuber, Kunert 2 (Bujárek), Bujárek (Lukeš), Novák 2 (Soukup 2), Kahl 2(Bonaventura) .
Napínavé utkání jsme dnes odehráli na domácím ledě ve Dvoře Králové n.L. Hostili jsme zde tým z N. Bydžova. Úvod zápasu patřil našemu týmu, podařilo se nám totiž vstřelit dva góly a ujali jsme se tak vedení. Hosté se však nezalekli a od druhé dvacetiminutovky začali také bojovat. Hra se přelévala z jedné strany na druhou. Ještě tři minuty před koncem utkání byl stav 7:7. Štěstí se nakonec naklonilo na naší stranu a v 58.minutě jsme si zajistili vítězství vstřeleným gólem do brány hostů.