HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Jaroměř - HC Krkonoše 3:7

Sedmákům se daří

07.12.2014
Dobrou formu v letošní sezoně opět potvrdili hráči 7.třídy HC Krkonoše. Nezbývá než doufat, že klukům nasazená laťka vydrží až do konce soutěže.
13.kolo, sobota 29.11.2014,
Jaroměř
3:7
Jelínek - Holenda, Chmelař, Klemprlík, Krištof, Netolický, Nymsa, Syrovátko, Šebek, Šesták, Teuber, Štohanzl, Hájek
Šubrt - Nezbeda, Vognar, Hynek, Křížek, Mlčák, Šlaicher, Kroh, Perička, Štembera, Fiala, Voděrek, Bíman, Hak
Třetiny: 1:0,1:2,1:5  Branky a nahrávky: Hynek 3x, Nezbeda 2x, Kroh, Vognar .
Zápas o průběžné první místo sehráli sedmáci v Jaroměři. Stejně jako v minulém zápase proti tomuto soupeři prohrávali krkonošští již 2:0, tentokrát vydržel tento stav až do poloviny utkání. Potom se podařilo hostům během tří minut vyrovnat a vzali opět zápas do svých rukou. Pěti góly v poslední třetině zpečetili svoji další výhru a potvrdili dobrou formu letošní sezony.