HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Liberec 3:5

Sedmáci začali druhou polovinu soutěže

05.01.2015
Skvěle hrající tým sedmé třídy sice se soupeřem z Liberce nebodoval, ale ani na něj významně neztrácel, holt se hokejové štěstí přiklonilo k Tygrům.
1.kolo, sobota 3.1.2015,
3:5
Liberec
Holubec, Šubrt - Nezbeda, Vognar, Hynek, Křížek, Mlčák, Šlaicher, Henych, Kroh, Perička, Štembera, Fiala, Voděrek, Hak, Hamerský
Švejdová, Čaban - Helcl, Kvapil, Šimánek, Poisl, Pokorný, Jonák, Vojtěch, Moc, Pray, Hák, Strnad, Polda, Kollert
Třetiny: 0:0,1:3,2:2  Branky a nahrávky: Kroh, Perička, Šlaicher.
Prohrou s Libercem zahájili sedmáci druhou polovinu soutěže. Přesto, že hra byla vyrovnaná, na rozdíl od domácích hosté proměňovali šance a v 31. minutě již vedli 3:0. V druhé polovině zápasu se prosadili i krkonošští hráči a v 54. minutě stáhli na jednobrankový náskok - 3:4. Bohužel, liberečtí svůj náskok potvrdili gólem v 56. minutě a dvoubrankové vedení již podrželi až do konce.