HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nový Bydžov 6:4

Sedmáci si poradili s Bydžovem

10.12.2014
Jana Poskerová
Bojovný zápas, který se přeléval celých šedesát minut, sehráli na domácím ledě hráči 7.třídy. Proti Bydžovu vybojovali tři zasloužené body.
14.kolo, sobota 6.12.2014, 09:30
HC Krkonoše
Nový Bydžov
Nosek, Holubec - Nezbeda, Vognar, Hynek, Křížek, Mlčák, Šlaicher, Kroh, Perička, Štembera, Fiala, Voděrek, Bíman, Hak, Hamerský
Teplá - Hudec, Spejchal, Králíček, Vrabec, Šanda, Votík, Rak, Janouch, Hanuš, Zahradníček, Vávra, Hep
Třetiny: 1:1,3:2,2:1  Branky a nahrávky:: Kroh 2x, Hynek 2x, Šlaicher, Křížek .
Těžký zápas odehráli krkonošští sedmáci proti Bydžovu. Do branky hostů nastoupila znovu starší, vysoká a velmi šikovná brankářka, kterou domácí i přes herní převahu v poli nemohli překonat. Vedení se ujal Nový Bydžov ve 14. minutě, ale krkonošským se pěknou akcí povedlo srovnat v 19. minutě. Ve druhé třetině se znovu hosté dostali do vedení, ale pouze na 25 vteřin - a bylo znovu vyrovnáno. Další jednogólový náskok udrželi hosté celých 5 minut a za půl minuty po vyrovnávací brance se poprvé ujali vedení domácí. Ve třetí třetině krkonošští odskočili na tříbrankové vedení, které ještě v závěru soupeř jedním gólem snížil, ale na další výhře Krkonoš to již nic nezměnilo.