HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Ml.Boleslav - HC Krkonoše 11:0

Sedmáci si odvezli výprask z Mladé Boleslavy

26.01.2013
První třetina sice skončila bez gólů, ovšem ta druhá a třetí patřila jasně domácím, kteří vyhráli celkově 11:0.
20.kolo, sobota 12.1.2013,
Ml.Boleslav
11:0
Mašek, Kraj - Svoboda, Pilek, Stehlík M., Stehlík J., Vojta, Diviš, Kratochvíl, Moucha, Anyalai, Flek, Šulc, Hirnšal, Portales, Vejražka, Flynn, Málek, Belas, Valdmans
Haas - Bárta, Berisha, Furmánek, Jónáš, Kesner, Kynčl, Poul, Řehák, Sklenička, Šimkovič, Šlaicher, Horák, Mistr, Zdráhal
Třetiny: 0:0 , 6:0 , 5:0
Sedmáci zahájili druhou část soutěže v Mladé Boleslavi. Po první části se umístili v součtové tabulce společně s pátou třídou mezi prvními čtyřmi a teď mají šanci potkat lepší soupeře z Libereckého kraje. Takže očekáváme kvalitnější a těžší utkání, což se naplno projevilo právě v Mladé Boleslavi. V první třetině dokázali krkonošští hráči udržet čisté konto, přesto, že se hrálo více v jejich obraném pásmu. První gól do krkonošské sítě ve 29. minutě utkání odstartoval gólovou smršť a během 7 minut padlo šest branek. Bohužel všechny do jedné branky a bylo rozhodnuto. Ve třetí třetině domácí potvrdili svou převahu a Krkonoše si odvezli domů vysokou prohru.