HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Nové Město nad Metují 1:11

Sedmáci odevzdali body Novému Městu

28.10.2013
Jana Poskerová
Nepovedený zápas sehrála 7. třída proti týmu z Nového Města.
6.kolo, neděle 27.10.2013, 11:30
HC Krkonoše
Nové Město nad Metují
Pluháček, Trejtnar, Jirkovský, Kunert, Lukeš, Šimkovič Josef, Šimkovič Jan, Šír, Minařík, Kahl, Novák, Mikysa, Lanta, Jansa, Bonaventura, Bujárek, Teuber, Obst, Moravec
Šinkora, Střelková, Čižinský, Hladík, Hulán, Jarolímek, Mrázek, Netolický, Pfeifer, Prouza, Šrenk, Vaňát, Zámečník, Dostál
Třetiny: 0:3, 1:_2, 0:6  Branky a nahrávky: Šír (Jirkovský) .
Dnešní zápas jsme odehráli na ledě ve Dvoře Králové, kde jsme přivítali TJ SPARTAK NOVÉ MĚSTO N/M. Již od první třetiny měl jasně navrh hostující tým. Nám se podařilo jen párkrát zaútočit a dostat se před jejich branku. Nedokázali jsme rychle bruslit, bránit a ani útočit. Hosté si nás pěkně vychutnali a nasázeli nám 11 gólů. My jsme jim odpověděli pouze 1. Stav utkání skončil skorem 1:11 a body jsme tak lacino nechali našemu soupeři. Pochválit dnes můžeme pouze oba brankáře, kteří vychytali spoustu střel a nebýt jejich opory, hosté by nám nastříleli s přehledem dvacet branek.