HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml.Boleslav 7:6

Sedmáci HC Krkonoše porazili o jednu branku svérou soupeře z Mladé Boleslavi.
27.kolo, neděle 17.2.2013, 11:30
7:6
Ml.Boleslav
Haas, Kulich - Bárta, Berisha, Furmánek, Karlecová, Kesner, Kynčl, Řehák, Sklenička, Šimkovič, Šimkovič, Šlaicher, Horák, Mistr, Jirásek, Havelec, Krsek
Burger, Kraj - Svoboda, Schulz, Stehlík, Stehlík, Vojta, Vlad, Portales, Černošek, Anyalai, Belas, Málek, Hirnšal, Rudolph, Moucha, Vejražka, Flynn
Třetiny: ( 3:2 , 2:1 , 2:3   Branky a nahrávky:Jirásek 2x, Krsek 2x, Řehák, Havelec, Šlaicher.
Krkonošští sedmáci se konečně dočkali vítězství v druhé části soutěže. Vedení 2:0 během prvních 10 minut sice hosté dotáhli v 16. minutě, ale v 18. minutě ještě domácí stihli odpovědět třetím gólem. Po druhé třetině drželi nadějný dvougólový náskok. Na obrat zápasu to vypadalo mezi 44. a 54. minutou, kdy se boleslavským podařilo vstřelit tři branky a najednou o gól vedli. Naštěstí se domácí dokázali vzchopit a dvěma góly v 56. a 58. minutě znovu obrátili zápas na svoji stranu.