HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nové Město nad Metují - HC Krkonoše 13:3

Sedmá třída prohrála v Novém Městě o 10 branek

14.03.2013
O všem rozhodla především první perioda, ve které zvítězili domácí 9:0! Poté už se hra vyrovnala a skóre z dalších dvou třetin činilo dohromady 4:3.
31.kolo, neděle 10.3.2013,
Nové Město nad Metují
13:3
Šinkora - Čižinský, Fendrštát, Hladík, Hloušek, Hulán, Macková, Mrázek, Pfeifer, Prouza, Prouza, Řezníček, Šrenk, Umlauf, Vaňát, Hrdlička
Haas - Bárta, Berisha, Jónáš, Kesner, Kynčl, Poul, Sklenička, Šimkovič, Šimkovič, Šlaicher, Horák, Lelek, Krsek, Havelec
Třetiny: 9:0, 1:1, 3:2  Branky: Jónáš, Havelec, Krsek.
Bohužel gólová smršť do brány hostů v první třetině rozhodla o vývoji celého utkání. I přes vyrovnanou druhou a třetí třetinu, kdy krkonošští zlepšili svůj výkon a novoměští se již nepřinutili k takovému výkonu jako v první třetině, se na vysoké výhře domácích již nic nezměnilo.