HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HK Mountfield HK 6:6

S dosud neporaženým Hradcem sedmáci remizovali

29.10.2012
Sedmá třída se utkala s týmem Hradce Králové. Utkání bylo bohaté na goly, když jich padlo celkově 12. Vstřelené byly rovnoměrně, takže nám z toho vyplývá remíza 6:6.
9., čtvrtek 25.10.2012, 10:30
6:6
HK Mountfield HK
Haas - Bárta, Berisha, Furmánek, Jónáš, Karlecová, Kesner, Kynčl, Poul, Řehák, Sklenička, Šimkovič, Šlaicher, Jirásek, Lelek, Havelec, Křížek
Dvořák, Krejčí - Borovec, Duben, Krištof, Martinec, Doksanský, Kubišta, Bastl, Růta, Hladík, Sajdl, Jakubec, Mazura, Kynčl, Vibnar, Chvojka, Březák, Pojar, Tomášek, Rychtera
Třetiny: 1:2, 2:3, 3:1  Branky: Kynčl 2, Řehák 2, Šlaicher, Křížek
V dalším kole narazili starší žáci na dosud neporaženého soupeře z Hradce Králové. V 8. minutě vstřelili krkonošští první gól, ale do šatny měl jednobrankový náskok Hradec. Hned v první minutě druhé třetiny domácí vyrovnali, ale Hradec znovu svůj náskok zvýšil na dvě branky. Dramatický zápas vyvrcholil v 59. minutě, kdy domácí využili během pěti vteřin svou přesilovku a vyrovnali na 6:6. Zaslouženě rozdělené body pro oba soupeře.