HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Ml.Boleslav 4:3

S Boleslaví těsné vítězství

25.02.2015
Jana Poskerová
Celý zápas se sedmáci přetahovali o vedení se soupeřem, ale nakonec se štěstí přiklonilo na stranu krkonošských hráčů.
9.kolo, sobota 14.2.2015,
HC Krkonoše
4:3
Ml.Boleslav
Borovski, Holubec - Vognar, Hynek, Křížek, Mlčák, Šlaicher, Henych, Kroh, Perička, Štembera, Voděrek, Bíman, Hamerský
Novák - Kohut, Holoubek, Hašl, Petr, Hložek, Suk, Dlask, Moc, Hašlar, Baláz, Vlad, Horák, Bittner, Šimáček
Třetiny: 2:1,1:1,1:1  Branky a nahrávky: Kroh, Hynek, Šlaicher, Vognar.
Vedení se ujali domácí v desáté minutě utkání, ale hostům se podařilo vyrovnat. Znovu skórovali domácí, ale v polovině zápasu bylo vyrovnáno. V 38. minutě znovu gól do branky hostí, ale jednobrankové vedení ani tentokrát domácí neudrželi - 43. minuta 3:3. Naštěstí na čtvrtý gól krkonošských v 54. minutě již Boleslav odpovědět nestačila a domácí uhájili těsné vítězství.