HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Nový Bydžov - HC Krkonoše 2:9

Střelecky úspěšný zápas odehráli sedmáci v Novém Bydžově.
Nový Bydžov
2:9
Teplá, Bílek - Spejchal, Králíček, Šanda, Hudec, Vrabec, Rak, Janouch, Votík, Toupal, Hep, Zahradníček, Vávra
Holubec, Borovski - Křížek, Vognar, Šlaicher, Nezbeda, Hynek, Fiala, Voděrek, Bíman, Kroh, Štembera, Perička, Mlčák
Třetiny: 0:1,0:3,2:5  Branky a nahrávky: Hynek 2x, Šlaicher 2x, Kroh 2x, Mlčák, Vognar, Perička.
I další utkání zvládli krkonošští sedmáci na jedničku. Ačkoliv se proti nim do branky domácích postavila vysoká a šikovná brankářka ročník 2000, podařilo se hostům vstřelit branku hned při prvním střídání ze samostatného úniku - ve 34. vteřině utkání. Nikdo by nevěřil, že to bude jediný gól, který diváci uvidí téměř do poloviny utkání.

Svou herní převahu hosté nedokázali zúročit hlavně kvůli velmi dobrému výkonu domácí brankářky. Několik neodpískaných faulů na obou stranách a další sporná rozhodnutí rozhodčích vyhrotily zápas do velmi nepříjemné atmosféry. Naštěstí i další gól padl do branky domácích a vzápětí i další dva v rozmezí 64 vteřin. Rychlý odskok hostů na čtyřbrankové vedení rozhodlo zápas a třetí třetina již byla plně v režii krkonošských hráčů.

Za stavu 5:0 domácí vyměnili brankáře. V 56. minutě ještě bydžovští dvěma rychlými góly korigovali na 2:6, ale hosté stačili odpovědět dalšími třemi brankami.