HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Česká Lípa - HC Krkonoše 6:6

Remíza na závěr

20.03.2015
Jana Poskerová
Sobota 14.3. byla posledním zápasovým dnem také pro sedmou třídu. Svou dobře rozjetou sezónu ukončili kluci remízou s Českou Lípou.
14.kolo, sobota 14.3.2015,
Česká Lípa
6:6
HC Krkonoše
Mikulů, Vladimirov - Brandejský, Hrdá, Gazsi, Jedlička, Svoboda, Vaszily, Sirový, Skalický, Sulo, Frček, Pípa, Sameš, Langer, France
Borovski, Šubrt - Nezbeda, Vognar, Křížek, Mlčák, Šlaicher, Henych, kroh, Perička, Štembera, Voděrek, Bíman, Hak, Hamerský
Třetiny: 3:2,1:1,2:3  Branky a nahrávky: Nezbeda 4, Kroh, Henych .
Jeden ze svých nejslabších zápasů odehráli krkonošští sedmáci na závěr sezony. V utkání plném nepřesností a individuálních chyb se sice ve 4. minutě ujali vedení, ale od 12.minuty již vedl soupeř z České Lípy. Po zbytek utkání krkonošští jen dotahovali náskok domácích. V 53. minutě se podařilo vyrovnat na 5:5 a přesně o tři minuty později se Krkonoše dostali do vedení. Bohužel hrubá chyby ve vlastním obraném pásmu v 60. minutě dala šanci domácím, kteří ji bez zaváhání využili.