HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Letňany 1:1

Remíza 6.třídy

03.12.2013
Jana Poskerová
Ve Dvoře ukořistila 6.třída HC Krkonoše bod za remízu nad soupeřem z Letňan.
15.kolo, sobota 30.11.2013,
HC Krkonoše
HC Letňany
Šubrt, Vítek - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Kroh, Holub, Stříbrný, Hak
Urban - Adamec, Appelt, Barták, Hlaváč, Jansa, Klatt, Klimo, Krutil, Liberda, Petr, Straka, Stupka, Tůma, Zrcek
Třetiny: 0:0, 1:0, 0:1  Branky a nahrávky:Fiala.
Kdyby někdo před zápasem předpověděl remízu, byli by krkonošští určitě spokojeni. Na zimním stadionu ve Dvoře Králové nastoupili proti průběžně nejsilnějšímu mužstvu tabulky s odhodláním a hrál se pěkný hokej. Škoda neproměněných šancí domácích, naštěstí neproměňovali ani Letci. V polovině druhé třetiny padla první branka, po pěkné akci lovil puk z brány hostující brankář. Těsné jednobrankové vedení udrželi Krkonoše téměř až do konce utkání, bohužel, v čase 58:14 se puk před domácí bránou nešťastně odrazil přes brusli jednoho hráče do zadní části gólmanova betonu a prošel za záda domácího brankáře. Vzhledem k vývoji utkání přišlo velké domácí zklamání, ale i tak dostali hráči včetně brankáře pochvalu za kvalitně odehraný zápas.