HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec B - HC Krkonoše 9:2

Prohra dorostu s Libercem

20.11.2014
Jana Poskerová
Víkendový zápas v Liberci nevyšel hráčům mladšího dorostu.
15.kolo, neděle 16.11.2014,
Liberec B
HC Krkonoše
Kuhn, Zajíček - Mojžíšek, Šuráň, Aubrecht, Adamec, Beran P., Nikolič, Hájek, Dospěl, Stratílek, Rychlovský, Benda, Beran J., Zeman, Maťátko, Bitman.
Dvořák, Kozák - Mach, Jirman, Tříska, Kynčl, Cerman, Šlaicher, Šimkovič J., Šimkovič J., Krsek, Řehák, Poul, Mistr, Vaňát, Kesner, Krištof, Borovec, Ryšavý, Březák.
Třetiny: 3:0,3:2.3:0  Branky a nahrávky: Mistr, Krsek.
V tomto zápase se nedařilo snad vše, co k hokeji patří. Chceme hrát pěkný hokej, ale nedovedeme se na něho soustředit celý zápas. Děláme moc chyb v rozehrávce, hráči si nedrží svá místa, létáme z místa na místo, ale především tam, kde nejsme k použití. Opět není střelba a pohyb v předbrankovém prostoru, od kterého hráči i po neustálém připomínání odstoupili.

Nedovedeme se prosadit brankově a na hráčích se to začíná projevovat. Musíme zapracovat na dobrém a pozitivním myšlení a dostat to špatné z hlav pryč.