HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Tábor - HC Krkonoše 6:2

Ani dorostu se v prvním utkání nové sezóny nepodařilo přivézt z Tábora body.
Tábor
6:2
HC Tábor: Novák Michal,Novák R.,Hošek, Růžek,Štěpán,Hubáček,Raiterman,Trepka,Skalický, Jansa,Prchal,Jelínek,Kadilák,Novák Martin,Syrovátka,Buriánek,Veřtát,Šimánek
Hlubuček,Frýbová,Jiřička,Lamač,Novotný,Špetla,Vitoušek,Václavec,Věříš,Tatar,Šebek, Sedláček,Rychlovský,Koblasa,Kynčl
Třetiny: 1:1, 0:1, 5:0  Branky a nahrávky: 14. Rýchlovský,(Tatar), 35. Tatar - 15. Jansa,(Prchal Václav,Prchal Vojtěch),41. Prchal Václav(Prchal Vojtěch),42. Veřtát(Novák,Růžek),47. Novák (Skalický),48 Šimánek, 59. Prchal Vojtěch (Kadilák)
Do konce druhé třetiny vyrovnané utkání s mnoha šancemi dát gól na obou stranách. Na začátku třetí třetiny nepochopitelná vyloučení ze strany rozhodčího, což nám sebralo spoustu sil. A rozhodlo utkání.