HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Kolín - HC Krkonoše 4:6

Cenné vítězství si hráči 6.třídy přivezli také z Kolína.
Kolín
4:6
Burda - Diviš, Grauer, Hampl, Klazar, Kopecký, Kříž, Lukeš, Mikeška, Netyk, Pilný, Pokorný, Šupík, Vyvial, Horák, Tomek
Holubec - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Hamerský, Kroh, Hak, Stříbrný, Voděrek
Třetiny: 0:2 , 2:1 , 2:3   Branky a nahrávky: Hynek 2x, Nezbeda, Šlaicher, Henych, Štembera .
Čtvrté vítězství v řadě vybojovali šesťáci v Kolíně. Jediné dva góly z první třetiny byly pro domácí jako studená sprcha, protože oba padly během dvaceti vteřin a ještě v krkonošském oslabení. Po druhé třetině se šlo do šatny s jednobrankový náskokem a nic nebylo rozhodnuto. Další rozhodující moment byl na začátku třetí třetiny, kdy během 38 vteřin hned po úvodním vhazování znovu domácí Kozlové dvakrát inkasovali. Náskok si již krkonošští do konce utkání udrželi a zaslouženě si odvezli dva body.