HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Liberec - HC Krkonoše 5:3

Poslední zápas šesté třídy

24.03.2014
Jana Poskerová
Hráči šesté třídy ukončili sezonu v Tipsport aréně v Liberci.
36.kolo, sobota 22.3.2014,
HC Krkonoše
Čaban - Jonák, Kollert, Pojsl, Pokorný, Pray, Starý, Kovář, Jakubec, Folda, Strnad, Rossmy, Moc, Hák
Holubec, Šubrt - Štembera, Perička, Haas, Šlaicher, Henych, Křížek, Mlčák, Nezbeda, Vognar, Hynek, Fiala, Hamerský, Kroh, Holub, Hak, Stříbrný, Voděrek
Třetiny: 1:1, 1:1, 3:1   Branky a nahrávky: Šlaicher, Perička, Hynek .
Jako odměnu za dobře odehranou sezonu dostali krkonošští šesťáci příležitost zahrát si poslední zápas v liberecké Tipsport aréně. Liberečtí potřebovali vítězství, aby uhájili vedoucí pozici v tabulce před Letci z Letňan, na šesté příčce Krkonoš už se nedalo nic změnit. I přesto byli hosté vyrovnaným soupeřem a na závěr sezony odehráli kvalitní zápas. Liberec nakonec zůstal jediným týmem, kteří krkonošští v soutěži neporazili, ale dvě remizy s vítězem soutěže také nejsou špatnou vizitkou.